apie mus

Salonas Murina įsikūrė 1999 metų pradžioje. Pavadinimas „Murina“ kilo iš Venecijos stiklo mozaikos sudedamosios dalies — murinos (murrina millefiori), kurios gaminimo tradicijos siekia XIII amžių.

Ilgą laiką Murinoje buvo prekiaujama šviestuvais, metaliniais bei mediniais baldais, interjero detalėmis ir papuošalais iš Venecijos stiklo. Murina prisidėjo prie daugybės individualių namų bei visuomeninių objektų, tokių kaip: viešbutis Artis, Rotondas, Holiday Inn, kavinė Lithuanian Club ir kt.

Konsultuojame klientus, padėdami jiems pasirinkti apšvietimą, parengiame apšvietimo projektą, suskaičiuojame reikiamą apšviestumą bei užsakome šviestuvus iš 40 įvairių gamintojų: Italijos, Ispanijos, Olandijos ir kt.

Negalite apsispręsti dėl konkrečios vietos apšvietimui, norite išsirinkti šviestuvus savo būstui? Esate būsto šeimininkas ar profesionalas? Kreipkitės, o mes su dideliu noru pasidalinsime savo 20 metų sukaupta patirtimi ir padėsime pasirinkti teisingus sprendimus, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį bei naujausias apšvietimo tendencijas.

Geriausias mūsų darbo įvertinimas — patenkinti klientai, kurie mus rekomenduoja savo draugams ir artimiesiems bei sugrįžta pas mus.

<

>

apsilankykite studijoje